خدمات۱۳۹۷-۸-۱۵ ۱۹:۴۱:۳۵ +۰۳:۳۰

خدمات راسخ سازه

خدمات گروه مهندسی راسخ سازه در سه بخش محاسبات و طراحی سازه، مشارکت در ساخت و بازسازی و نوسازی قابل ارائه به کارفرمایان می باشد.

در ادامه می توانید توضیحات مرتبط یا هر خدمت را مطالعه نموده و در صورت تمایل اقدام به ثبت سفارش نمائید.

محاسبات و طراحی سازه
مشارکت در ساخت
بازسازی و نوسازی

محاسبات و طراحی سازه

طراحی معماری سازه اولین و مهمترین قدم از ساخت یک ساختمان است و اگر به درستی انجام نشود، هرچقدر هم طراحی سازه به خوبی انجام شده باشد، اما خانه ای دلچسب نخواهیم داشت.

مهندسین معماری راسخ سازه، با آخرین طرح های روز دنیا کار طراحی معماری را انجام داده و پس از رویت کارفرما، نظرات او را نیز درنظر میگیرند.

قدم بعدی پس از آماده شدن نقشه های معماری، طراحی سازه است. در طراحی سازه به کمک نرم افزار، ممکن است ابعاد، مکان و تعداد ستون ها تغییر کند. این تغییرات باید پس از مشورت با مهندس معمار اعمال شود. مهندسین معماری و سازه باید تعامل خوبی با یکدیگر داشته باشند تا اعمال تغییرات مدنظر مهندس سازه در طراحی معماری امکان پذیر باشد.

مهندسین سازه گروه ما، سازه را بخوبی با نقشه های معماری تطابق داده و با آخرین استانداردهای روز و بهینه ترین مقاطع، کار طراحی سازه را انجام میدهند.

مشاهده نمونه کار محاسبات و طراحی سازه
ثبت سفارش محاسبات و طراحی سازه

مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت یکی از رایج ترین قرارداد های نوسازی املاک قدیمی است. تقریبا نیمی از پروژه های گروه راسخ سازه، از نوع مشارکت در ساخت بوده است.
این قرارداد یک نوع “توافق” دو طرفه است که هر یک از طرفین در آن آورده‌ای دارند و با توجه به نسبت آورده‌شان با هم شریک می‌شوند. با توجه به افزایش جمعیت و نیاز به مسکن و بالا رفتن قیمت خانه، مالک تمایل دارد تا ملکش را خراب کرده و در همان زمین، آپارتمانی چند طبقه بسازد. اما مشکل اصلی این است که نه تخصص این کار را دارد و نه پولش را. اینجاست که مشارکت در ساخت می‌تواند به کمکش بیاید. به این صورت که یک سازنده سرمایه و تخصص خود را با مالک شریک می‌شود و برایش آن خانه‌ کلنگی را تبدیل به آپارتمانی چند طبقه می‌کند. در نهایت مالک با سازنده در سودی که از این ساخت و ساز به دست می‌آید شریک می‌شود.

مشاهده نمونه کار مشارکت در ساخت
ثبت سفارش مشارکت در ساخت

بازسازی و نوسازی

دربعضی موارد، به دلیل هزینه های زیاد تخریب و نوسازی و یا دلایل دیگر، مالک تمایل به بازسازی ملک خود را دارد. برای اینکار قبل از شروع پروژه، با استفاده از نرم افزار، مدل سه بعدی ملک پس از بازسازی آماده شده و به رویت مالک می رسد. سپس نظرات وی دریافت شده و با اعمال تغییرات مدنظر او، پروژه آغاز میشود.

تیم راسخ سازه، پروژه های متعددی در زمینه بازسازی به انجام رسانده است که برای بعضی از آنها امکان بازدید وجود دارد.

همه ساختمان ها بعداز مدتی به دلایل مختلف نیاز به تعمیر پیدا میکنند. کلیه خدمات ساختمانی اعم از نقاشی، کاشی کاری، لوله کشی، سیم کشی، گچ کاری، تعویض در و پنجره و … توسط تکنسین های حرفه ای راسخ سازه انجام میشود.

مشاهده نمونه کار بازسازی و نوسازی
ثبت سفارش بازسازی و نوسازی